درباره مرکز کارآفرینی و کسب‌وکار حلال

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 

 مرکز کارآفرینی اسلامی و کسب‌وکار حلال

Islamic Entrepreneurship & Halal Business Center

 

گام‌ دوم‌ انقلاب
دوّمین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی
جهاد بزرگ برای ساختن ایران‌ اسلامی بزرگ
آرمان‌ بزرگ ایجاد تمدن‌ نوین‌ اسلامی و آمادگی برای طلوع‌ خورشید ولایت‌ عظمیٰ (ارواحنافداه)

با استعانت از درگاه احدیت که جمله کائنات را در عین کثرت، واحد آفرید و سر سعادت انسان را طی طریق از کثرت به وحدت قرار داد و با عنایت به اهمیت توانمندسازی‌ اقتصادی مسلمانان و رشد و پیشرفت‌ اقتصادی جوامع اسلامی؛
در گام‌ دوم‌ انقلاب و در پی لبیک به جهادی‌ بزرگ برای ساختن ایران‌ اسلامی بزرگ، “مرکز کارآفرینی اسلامی و کسب‌وکار حلال” راه اندازی شده است.

مرکز کارآفرینی اسلامی و کسب‌وکار حلال؛ تلاش مینماید تا از طریق گفتمان سازی اقتصاد اسلامی و ترویج کارآفرینی‌ اسلامی، بستر توسعه فعالیت‌ های‌ اقتصادی‌ سالم و رونق کسب‌وکارهای‌ حلال را فراهم آورد.

مرکز کارآفرینی اسلامی و کسب‌وکار حلال با تدوین و تبیین معیارها، کارآفرینان‌اسلامی و صاحبان کسب‌وکارهای‌ حلال را بر اساس و شاخص های اقتصاد اسلامی، رتبه بندی و به جامعه جهانی معرفی می‌نماید.

کارآفرینان‌ اسلامی و صاحبان کسب‌وکارهای‌ حلال با عضویت در سامانه اختصاصی مرکز، از امکانات و ظرفیت های این شبکه ارتباطی فراگیر و کارآمد بهره گیری نموده و با ارتباط مستقیم و موثر و هم افزایی با سایر اعضاء، فعالیت های اقتصادی خود را توسعه داده و به کسب‌وکار خود و دیگر اعضاء، رونق می‌بخشند.

“مرکز کارآفرینی اسلامی و کسب‌وکار حلال”؛ به عنوان تشکیلاتی مردم بنیاد و بین المللی، با هدف کمک به رشد و پیشرفت اقتصادی مسلمانان و تقویت بنیه اقتصادی جوامع اسلامی، با مرکزیت جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

ارتباط با ما

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۷۳۰۵۷